Haber

“Kafam iyi” diyen Abdüllatif Şener’e Mustafa Sarıgül’den sert tepki!

CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, “Kafamı bulandırmak için söyledim” diyen Abdüllatif Şener için “omurgasız” diye sert sözler kullandı.

CHP eski Milletvekili Abdüllatif Şener, geçtiğimiz günlerde katıldığı canlı yayında partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na her iki seçimde de oy vermediğini söyledi. Şener, Ata İttifakı’nın adayı Sinan Ogan’ı desteklediğini açıkladı.

ŞENER Telaffuzu Değiştirdi, Tepkiler Daha da Arttı

Abdüllatif Şener, CHP’den gelen tepkiler üzerine söylemini değiştirerek, açıklamalarını ‘kafayı bulandırmak için’ yaptığını söyledi.

“Bu kadar gürültü beklemiyordum” diyen Şener, “Kamikaze’ye saldırıyorlar, hakkımda konuşanlar kendi siyasi hareketlerine zarar veriyorlar” dedi. söz konusu.

MUSTAFA SARIGÜL’DEN ÇOK SERT TEPKİ

CHP listelerinden Erzincan Milletvekili seçilen Mustafa Sarıgül, eski CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener’in Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili açıklamaları sorulduğunda sert ifadeler kullandı.

“OMURGASIZ”

Şener’i ‘omurgasız’ olarak nitelendiren Sarıgül, “Omurganız, duruşunuz yoksa, bir kere ihanet ederseniz ömür boyu ihanete uğrarsınız. Zikzaklar çizen siyasetçilerin ömrü çok kısa olur” dedi. dedi.

cukurca-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu