Haber

Galatasaray ve Roma maç yapacak! Süper Lig’den depremzedelere yardım turnuvası

Kahramanmaraş 7.7 merkezli depremde ülkemiz ağır kayıplar verirken Galatasaray Lideri Dursun Özbek, depremin ardından geliri afet bölgesine gidecek olan Roma ile dostluk maçı oynayacaklarını söyledi. Özbek, bu düzenlemenin mart ayına kadar yapılmasının beklendiğini açıkladı.

“ROMA İLE KONUŞTUK, KABUL ETTİLER”

Zaniolo’nun transfer döneminde bu konuyu konuştuklarını ifade eden Dursun Özbek, “Herkesin ilgisi büyük ve herkes bölgeye yardım ve destek götürmek için çaba harcıyor. Zaniolo’nun transfer döneminde Roma ile görüştük, bir dostluk maçı yapabilir miyiz? Bölge halkına destek için mi maç? Dedik ve kabul ettiler. Şimdi tarih belirliyoruz. O tespit çerçevesinde yine burada büyük bir destek vereceğimizi düşünüyorum.” söz konusu.

“TURNUVAYI DÜŞÜNÜYORUZ”

Öte yandan Türkiye’deki kulüplerin yardım turnuvası düzenlemeyi düşündüklerini belirten Özbek, “Kulüpler olarak bu anlamda çalışmalarımız olacak. Hatta bir turnuva düşünülüyor. Hele maçlar baştan ertelendiği için. Mart ayı için hem hazırlık hem de büyük bir yardım ve destek kampanyası olacak.Turnuva ile ilgili görüş var.Federasyon hazırlık yapıyor.Önümüzdeki günlerde başlatacaklar.” sözlerini verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu