Haber

Bu hafta 4 film vizyona girecek

Bu hafta sinemalarda 4 yabancı film vizyona girecek.

Gişe rekorları kıran Avatar’ın 13 yıl sonraki devam filmi Avatar: The Way of Water, serinin hayranlarını sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor.

Yönetmen koltuğunda James Cameron’ın oturduğu serinin yeni filminde başrolleri Sam Worthington, Sigourney Weaver ve Zoe Saldana paylaştı.

Film, Pandora gezegeninde Na’vi halkının bir üyesi olan ve Neytiri ile bir aile kuran Jake Sully’nin, tanıdık bir düşmanın gezegenlerini yeniden tehdit etmesi üzerine Na’vi halkıyla mücadelesini konu alıyor.

“Öğlen Güneşindeki Yıldızlar”

Margaret Qualley, Joe Alwyn, Danny Ramirez ve Benny Safdie, Claire Denis’in yönettiği gerilim ve drama Stars in the Noon Sun’da oynadılar.

Denis Johnson’ın aynı adlı romanından uyarlanan ve 1984 Nikaragua Devrimi sırasında geçen film, görevi nedeniyle Orta Amerika’da yaşayan dik başlı bir kadın ile görev sırasında tanıştığı İngiliz bir iş adamının aşkını konu alıyor.

“Şeytanın Kızı”

Will Klipstine’in yönettiği kaygı türü film “The Devil’s Daughter”, başlarına korkunç bir şey geleceğinden korkan ebeveynlerin kızlarını kurtarmak için gösterdikleri çabayı konu alıyor.

Müzikleri Chad Olivera’ya ait olan filmde Madeleine McGraw, Teal Redmann ve Irene Bedard rol aldı.

“Ajan Kedi”

Haftanın tek animasyonu “Ajan Kedi” animasyon severlerin ilgisini çekmeye aday.

Christoph Lauenstein ve Wolfgang Lauenstein tarafından yönetilen, Alexandra Neldel, Axel Prahl, Sylvain Urban ve Erik Borner tarafından seslendirilen, Almanya, Belçika’da ortak yapım film.

Film, özel casus kedi Marnie ve arkadaşlarının araya girerek yaramazlık yapmaya çalıştıkları eğlenceli bir hikayeyi anlatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu