Teknoloji

2024 Renault Clio Tasarımı Ortaya Çıktı [Video]

Türkiye’de en çok tercih edilen otomobiller arasında lider renault clio , en son 2019 yılında ciddi bir revizyondan geçmiş ve beşinci nesliyle karşımıza çıkmıştı. Şimdi Clio için bir kez daha değişim zamanı. Sektör kaynaklarına göre, Renault birkaç ay içinde bir lansman başlatacak ve Makyajlı Clioile görünecektir.

Yeni Clio şimdiye kadar bir sır olarak saklandı. Ama İspanya’dan gelen son haberler, 2024 modeliOlarak piyasaya sürülecek olan yeni Clio’nun tasarımına genel bir bakış atmamızı sağlıyor. sınırlı.

2024 Clio daha “parlak” olacak

Fotoğraf ve video çekimleri için İspanya’ya götürülen yeni Clio ilk bakışta daha parlak olacak bu ortaya çıkarıyor. Zira aracın kameralara takılan görüntülerine yakından baktığımızda yeni bir ızgara tasarımının benimsendiğini ve bu ızgaranın dikey olarak yerleştirilmiş aydınlatmalarla donatıldığını görüyoruz. Bu yeni tasarım küçük şehir arabası içindir. daha kalıplı görünmek içinteslim etmek için duruyor.

2024 Renault Clio ile tanışın:

Sızıntılardan yola çıkılarak oluşturulan konseptler şu şekilde:

Makyajlı Renault Clio hakkında bildiklerimiz oldukça sınırlı. Bazı kaynaklar Renault’nun Captur’unu söylüyor hibrit motor sistemi Clio’ya entegre edebileceğini iddia ediyor. Captur’daki hibrit sistem birçok ülkede mevcuttur. 1,6 litreMotora 45 kilometre menzil sağlayan bir elektrik motorundan oluşuyor.

Ancak Türkiye’de durum biraz farklı. Renault Türkiye’de sattığı Capturs’ta 1,3 litre hafif hibrit motor seçenekleri sunar. Ancak 1.0 litre üstü motora sahip Clio Türkiye’de satılmıyor. Bu iki durumu bir araya getirdiğimizde 2024 Clio’nun hibrit motor seçeneğiyle Türkiye’ye gelme ihtimalini söyleyebiliriz. düşük sonuca varıyoruz. Ancak unutulmamalıdır ki son sözü Renault söyleyecektir.

haber-sultanbeyli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu